PDA

View Full Version : Закони и правила за сървъра ни


MissDeadly
14-12-2007, 07:14 AM
Моля прочетете правилата внимателно.
Ние не одобряваме извинения като "Аз не знаех за това правило".

Закони и правила за STAFF (Mods/GMs)
------------------------------------------
- Без обидни и мръсни думи
- Уважавайте другите играчи
- Не местете играчи без причина. Причини могат да са AFK, Хакове и т.н.
- Не правете проверки за AFK с обикновенните си герои!
- Не убивайте без да са ви убили (ако успеят^^), не тренирайте играчи, не раздавайте Party, не взимайте zen или items от вашите едитнати герои!
Всеки член на STAFF, който наруши тези правила, може да бъде лишен от позицията си в екипа.


Закони и правила за ползване на форума
--------------------------------------------------
- Без обидни и мръсни думи
- Не спамете без причина
- Не си рекламирайте продуктите и стоката тук
- Моля поствайте в правилната секция на форума. Ако не сте сигорни, къде да поствате, го направете в секцията "General Discussion"
- Преди да питате нещо, потърсете със помоща на Search копчето. Може да откриете вашия отговор.
- Не дискутирайте разни хакове.
- Английският език е задължителен за всички секции, освен Guilds и Non-English sections.
Всеки, който не спази законите за форума, може да бъде баннат от него, или даже от играта. В зависимост от това, което е сторил.


Закони за игра
----------------
- Златен закон: НИКОГА не си давайте ацц-то на някого.
- При загуба на items ние не носим вина.
- Обикновенните играчи нямат право да удрят член на [STAFF] под никакъв предтекст.
- Не се препоръчва псуването и ругаенето. При наличие на такова за член от семейството, се наказва!
- AFK е забранено в обикновенните сървъри
- Забранено е ползването на програми от 3-то лице като кликер или хакове
- Не продавайте ацц-то си за истински пари. Наказанието е Бан на съответното ацц+бан на IP адреса
- Не дискутирайте за хакове, или сайтове с тях
- Не се правете на член от [STAFF]
- Не молете [STAFF] за items или услуги!
- Не тренирайте героя си на вратите на клетките в Арена (Gates), при хващане ще бъдете смалени с 10 нива и ще имате 10-40 наказателни точки, в зависимост кой ви е хванал
- Не озаглавявайте store-овете си в вулгарни или неприлични имена
- Ацц-то можете да го продадете само за TC, но ние не ви препоръчваме да го правите
Всяко нарушение на някое правило от ваша страна ще бъде последвано с Бан на IP адреса и ацц-то ви! Освен ако проблемът е от наша страна!


Наказания
---------
- Играчи, хванати над пет минути AFK в нормален сървър, се преместват в AFK клетката, където те умират постоянно. Ако над 1 час не спират да бият, се смята, че са с кликер. След което следват по-тежки последствия. Обикновенно наказанието е 1 седмица Бан + 60 наказателни точки, но може да е по-лошо
- При достигане на 100 наказателни точки, даден играч е баннат ЗАВИНАГИ от сървъра!
- След всеки ресет, ви се свалят по 20 наказателни точки, ако имате такива
- Играчи, които са хванати в лъжа или прецакване на друг играч, се наказват в зависимост от това, каква гадост са направили
- Играчи, хванати да притежават несъществуващи items като rings/pedants +11 , неща с над три опции, ще бъдат баннати. Освен ако тези неща не са им подарък от член на [STAFF] заради заслуги, помощ и т.н.!

Като играете Twilight MU, вие сте длъжни да сте съгласни, и да спазвате написаните по-горе правила. Ако не сте съгласни с някой от тях, или си променете мнението, или просто не играйте тук.

komara
18-12-2007, 11:24 AM
bravo na didito :) prevela e pravilata za tiq deto nz eng :)

MissDeadly
18-12-2007, 12:38 PM
За тебе... и пиши на кирелица, няма да те мързи :owned:
Между другото Влади го преведе :icon10:

HalfDead
18-12-2007, 01:53 PM
Мда аз бях. :innocent:

komara
28-12-2007, 07:56 AM
вахх и за ко заради мен се едно аз пък не мога да си го преведа?? :d

MissDeadly
28-12-2007, 08:33 AM
Абе има още двама тука ... Къф тоя аватар от тебе :d

VaseC
03-05-2008, 10:21 AM
Бива си ги правилата

kokata
17-03-2009, 10:54 AM
ммм демек който е silver или gold може да остава афк пак такива кат мен сиромаси дет нямат зен да реснат не могат?

MissDeadly
17-03-2009, 12:14 PM
Сиромаси са всички когато почнат, имай търпение :p

kokata
17-03-2009, 12:29 PM
и ся кво който е silver или gold може да остава афк?
и е позволено

HalfDead
17-03-2009, 03:21 PM
Да, може!!! http://forum.twilightmuonline.com/images/smilies/tongue.gif http://forum.twilightmuonline.com/images/smilies/tongue.gif

kokata
12-03-2010, 11:15 AM
Да питам ако някои ми прави кс в нон пвп сървар аз се местя два пъти на друг спот и тои се търчи след мен и ми прави кс . НАКАЗУЕМО ЛИ Е???

MagicWizzz
12-03-2010, 11:21 AM
Da nakazatelno e. Samo trqbva da napravi6 screenshot(ss) 3 puti,I da dokaje6 4e te sledi. :)

kokata
12-03-2010, 11:35 AM
ами ако имам свидетел :Д аз ми казах че го поствам и тои спря ама 3 пъти ма изгони от спота ми

MagicWizzz
12-03-2010, 11:44 AM
Hmmm.Toi sigurno nqma da se poqvi pak. Ako toi pak te KS prosto my kaji 4e 6te go 'ban' .Az tova pravq :D